Nieuw in de verhuur, een fantastisch gelijkvloers (rolstoel vriendelijk) appartement met tuin op het zuiden aan het mooiste stukje Keizersgracht! Het appartement heeft een open woon/eetkamer, keuken en tuinkamer met openslaande deuren naar de tuin, twee slaapkamers met elk een eigen badkamer en een aparte kantoor/slaapkamer met eigen toegangsdeur.
*ENGLISH TRANSLATION BELOW
INDELING
Gemeenschappelijke entree, het appartement zelf is middels twee deuren toegankelijk. Hal met separaat toilet.
De grote ruimte aan de voorzijde kan als woonkamer, slaapkamer of kantoor worden gebruikt, is middels openslaande deuren af te sluiten van de rest van het appartement en is direct te bereiken vanuit de gemeenschappelijke entree. Aansluitend de eetkamer, ook direct bereikbaar vanuit de gemeenschappelijke entree via een halletje met toilet. Royale keuken voorzien van inbouwapparatuur en kastdeurtjes die met een remote geopend en gesloten kunnen worden. Ook is er hier een ruime berging met aansluiting voor wasmachine/droger.
Vanuit de gezellige woonkamer aan de tuinzijde zijn er openslaande deuren naar de aangename tuin. De keurtuin ligt op het zuiden, heeft in de zomer van ochtend tot avond direct zonlicht, is een oase van rust en wordt door de tuinman van de eigenaar onderhouden. Tevens aan tuinzijde de hoofdslaapkamer met inbouwkledingkast en eigen badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet (ruim en geschikt voor rolstoel). De tuin is ook direct vanuit de hoofdslaapkamer bereikbaar.
In het souterrain bevindt zich de tweede slaapkamer met kast en eigen badkamer (inloopdouche, toilet en wastafel).
Diverse rolstoelvoorzieningen: buitenvoordeur van grachtenpand, lampen en kasten allemaal met remote te bedienen, en een ruime ergonomisch ingerichte badkamer en wc.
Altijd al aan de Amsterdamse grachten willen wonen? Dan is dit is zeer complete benedenhuis je nieuwe stek.
LIGGING
Gelegen op een centrale toplocatie tussen de Utrechtsestraat en de Nieuwe Spiegelstraat, op het mooiste stuk van de Keizersgracht (tussen Reguliersgracht en Vijzelstraat) bij Museum Van Loon. Lekker broodje scoren bij ZeroZero, gebak halen bij Holtkamp, Albert Heijn om de hoek voor een boodschap, muziek luisteren bij Concerto of lunch of diner op het terras bij Café Nel op het Amstelveld, alles is op wandelafstand! Tevens goede OV mogelijkheden (halte Vijzelstraat Noord-Zuidlijn op 5 minuten).
BIJZONDERHEDEN
– Huurprijs van € 5.500,– per maand exclusief gas/water/elektra/wifi;
– Kosten voor gas/water/elektra worden doorbelast door verhuurder aan huurder (dit gaat via de VVE);
– Woonoppervlak van 215 m² conform NEN2580 meetrapport;
– Begane grond is geheel gelijkvloers en met diverse rolstoelvoorzieningen;
– Tuin van ca. 72 m² op het zuiden, in de zomer direct zonlicht van ochtend tot avond;
– Lichte keuken en woonkamer door lichtkoepels;
– Gestoffeerd, niet gemeubileerd!
– Waarborgsom ter hoogte van 2 maanden kale huur;
– Verhuurder bepaalt aan wie hij de woning gunt;
– Per direct beschikbaar!
- Tuin
- Kelder
- Uitzicht
- Keuken
- Sauna
- Ijskast
- Magnetron
- Fornuis
- Oven
- Afwasmachine
- Vriezer
- Afzuigkap
- Land:
- NL
- Provincie:
- Noord-Holland
- Straat:
- Keizersgracht
- Huisnummer:
- 698 H
- Verdieping:
- 0
- Lengtegraad:
- E4° 53' 41.3''
- Breedtegraad:
- N52° 21' 47.4''
- Winkelcentrum
- 5 Minuten
- Stadscentrum
- 5 Minuten
- Politiestation
- 10 Minuten
- Treinstation
- 15 Minuten
- Metro station
- 5 Minuten
- Tram halte
- 5 Minuten
- Vliegveld
- 20 Minuten
appartement te huur
Keizersgracht 698 H, Noord-Holland Nederland
- Woning type :
- Appartement
- Woning soort :
- Huur
- Prijs :
- €5.000 Per maand
- Huur prijs :
- exclusief
- Beschikbaar vanaf :
- per direct
- Uitzicht :
- Gracht
- Slaapkamers :
- 2
- Badkamers :
- 2
- Oppervlakte :
- 215 m²
- Bouwjaar :
- 1690
- Dubbel glas :
- Gedeeltelijk