Omschrijving

Compleet gerenoveerd 1 slaapkamer appartement in het geliefde Oud West!

Indeling;
Gemeenschappelijk entree, trap naar de derde etage, entree, lichte woonkamer aan de voorzijde. Luxe open keuken v.v. inbouwapparatuur; combi oven/ magnetron, vaatwasser, koel-/vriescombinatie, 4 pits gaskookplaat en luxe wasemkap. De slaapkamer is aan de achterzijde gelegen. Luxe badkamer v.v. wastafelmeubel, inloopdouche en designradiator. Tevens is er een separaat toilet met fontein en een wasruimte.

De woning is gelegen in het gezellige Stadsdeel Oud-west op loopafstand van “De Foodhallen”, het Vondelpark (met tennisbanen aan de Kattelaan) sportschool David Lloyd (op de kop van de Overtoom) een scala aan winkels, talrijke cafeetjes en restaurantjes, vijf minuten fietsen en u bent in de Jordaan of op het Leidseplein. Openbaar vervoer aan de Kinkerstraat of Overtoom.

De huurprijs is excl. g/w/e, tv/int en gemeentelijke heffingen. Indexatie: jaarlijks CPI + 1,5.

DISCLAIMER
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Kenmerken woning
Verwarming
Balkon
Keuken
Staat:
Gestoffeerd
Beschikbare apparaten
Ijskast
Magnetron
Oven:
1
Afwasmachine
Vriezer
Afzuigkap
Buurt
Land:
NL
Provincie:
Noord-Holland
Stad:
Amsterdam
Zipcode:
1053 EL
Straat:
Kinkerstraat
Huisnummer:
200-III
Verdieping:
3
Lengtegraad:
E4° 52' 2.6''
Breedtegraad:
N52° 21' 57.2''
Kenmerken buurt
Winkelcentrum
1 Minuten
Tram halte
1 Minuten
Vliegveld
20 Minuten
Park
5 Minuten

VERHUURD

Kinkerstraat 200-III 1053 EL, Amsterdam, Noord-Holland Netherlands

1 Slaapkamers
1 Badkamers
44 m²
€1.600 Per maand
Details woning
Woning type :
Appartement
Woning soort :
Huur
Prijs :
€1.600 Per maand
Huur prijs :
exclusief
Beschikbaar vanaf :
Direct
Uitzicht :
Straat
Slaapkamers :
1
Badkamers :
1
Oppervlakte :
44 m²
Bouwjaar :
-1906
Dubbel glas :
Ja
Contact